Muhasebe Uzmanları Derneği

Başkanın Mesajı

- +

Değerli Üyelerimiz ve Saygıdeğer Ziyaretçiler,

Hepimizin bildiği üzere, 15 Temmuz’da yaşanan vahim darbe girişimi neticesinde bu yaşanası taşı toprağı altın cennet Vatanımızda son derece üzücü ve sıkıntılı günler geçirdik. Öncelikle gerek 15 Temmuz’da gerekse ülkemizde yaşanan tüm terör olaylarında ve toprağımızın savunmasında yaşamını yitiren şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyor, benzer olayların bir daha yaşanmamasını ve Ülkemizin birliğinden ve beraberliğinden ödün vermeksizin, huzurlu, mutlu ve refah içinde günler yaşamaya devam etmesini temenni ediyorum.

Derneğimizin 14.12.2016 tarihinde yapılan II. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısından sonra yeni yönetim kurulu olarak görevi devralmış bulunmaktayız.

Yaşanan vahim olaylar sonrasında, Devletimizde yaşanan değişimlerden, alınan olumlu kararlar ve uygulamalardan feyz alarak, biz de yönetim kurulu olarak Derneğimizin resmi internet sitesinden başlayarak beyaz bir sayfa açmaya karar verdik. İnternet sitemizde yer alan tüm haber ve bilgileri güncelledik, güncel tutmaya da devam edeceğiz.

Farklı ihtisas alanlarıyla zengin bir alana sahip biz Maliye Uzmanlarının önemli ortak değerlerinden biri Derneğimiz’dir.

Yönetim Kurulu olarak ilk amacımız; farkındalığı ve önemi her geçen gün artan unvanımıza ve mesleğimize ait Derneğimizin daha güçlü bir konuma gelmesine gayret göstermektir.

Bunun için öncelikle sizlerin değerli katkılarıyla meslek ve gönül birlikteliği içerisinde, Derneğimizin Tüzüğünde yer alan kuruluş amacı ile görev ve sorumlulukları çerçevesinde ortak akıl ve katılımla belirlenecek faaliyetlerine ağırlık vereceğiz. En kısa sürede Devletimizin yükselen değeri olan mesleğimize layık ürettiğimiz projeleri sizlerin takdirlerine sunacağız. Neler planlandığı, projelendirildiği ve yapıldığıyla ilgili açıklamalara sizlere gönderilecek e-posta ve sms mesajlarından, internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabileceksiniz.

Bu amaç doğrultusunda gerekli adımları derhal atmaya başlayacağımızdan, birçok mesleki ve sosyal projeler üreterek beğeninize sunacağımızdan zerre kadar şüpheniz olmasın.

Unutmayalım ki; “Birlik ve beraberlikten güç doğar”.

 

Hepinize sonsuz sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

 

Sermet AYDIN

Maliye Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Haberler Kategorisindeki Diğer Başlıklar
Üye Haber
Milli EmlakGen Müd.de görev yapmakta olan Maliye Uzman Yard. Büşra Seyhan ACAR'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (9 Nisan) ikindi namazını müteakip Adana Buruk Köyü mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kalanlara sabır dileriz
Derneğimiz üyelerinden Sayın Engin BİTER ve Sayın Musa POLAT Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğüne, Sayın Pınar KIRAL Milli Emlak Genel Müdürküğüne Daire Başkanı olarak atanmışlardır. Üyelerimizi tebrik eder, yeni görevlerinde başarılar dileriz.
Derneğimiz üyelerinden Sayın Mahmut VAROL, Muhasebat Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı (V.) olarak atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.
Derneğimiz eski Başkanlarından Sayın Mücahit CİVRİZ, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürü olarak atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.
Derneğimiz üyelerinden Sayın Ömer İYİGÜN, Muhasebat Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz
Derneğimiz üyelerinden Sayın Kazım GENÇ, Muhasebat Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.
E-Bülten Üyeliği
Adınız
E-Postanız
E-Bülten belirli aralıklar ile bizden haber almanızı sağlar.
Maliye Uzmanları Derneği Atatürk Bulvarı 103/65 Kızılay, Çankaya - ANKARA iletisim@mud.org.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2012
Facebook Twitter YouTube
Web Tasarım