Muhasebe Uzmanları Derneği

BİSİKLET ÇEKİLİŞİ

- +

Değerli üyelerimiz

Derneğimiz ile Salcano arasında yapılan görüşmeler kapsamında hediye edilen 3 bisiklet, Derneğimizce organize edilecek bir organizasyon esnasında ve Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişiler Hakkında Yönetmeliğin 2.maddesinin (a) fıkrasına uygun olarak üyelerimizin çocukları arasında yapılacak çekiliş ile sahiplerini bulacak.

Çekilişe Son Katılım Tarihi: 26.09.2018

Çekiliş Tarihi: Daha sonra bildirilecektir.

Başvuru katılım formu: Bisiklet Çekilişi Başvuru Formu için Tıklayınız

 

Çekiliş Yeri: Daha sonra bildirilecektir.

Katılım ve Çekiliş Şartları :

  1. Çekilişe Maliye Uzmanları Derneğinin Yönetim ve Denetim Kurullarının asil ve yedek üyeleri dışında kalan tüm üyeleri katılabilecektir.
  2. Çekilişe Maliye Uzmanları Derneği tarafından düzenlenen formun doldurulması suretiyle katılım sağlanabilecek olup, başka suretle katılım mümkün olmayacaktır.
  3. Her üye yalnızca bir çocuğu için katılım hakkına sahiptir.
  4. Çekiliş kapsamında verilecek olan bisikletler 10-17 yaş aralığı için uygun olmakla birlikte, üyelerimiz her yaş grubundan çocukları için çekilişe katılabilir.
  5. Çekilişe katılmak için başvuru formunun son gönderim tarihi 26.09.2018 olup, formun mail yoluyla gönderilmesi halinde mailin maliyeuzmanlaridernegi@gmail.com adresine ulaşma tarihi esas alınacaktır. Mailin iletilmesinde yaşanan problemlerde sorumluluk Maliye Uzmanları Derneğine ait değildir.
  6. Çekilişin yapılacağı organizasyon yeri ve zamanı başvurular belli olduktan sonra bilahare bildirilecektir.
  7. Çekilişe başvurmuş olmakla birlikte mazeretleri dolayısıyla organizasyona katılamayacak olan üyemizin, çekilişe katılacak başka bir üyemize vekâlet vermesi gerekmektedir. (Başvurular alındıktan sonra atılacak bilgilendirme mailinde vekalet edecek kişi bilgisi istenecektir)
  8. Bisikletler çekiliş sonunda derhal teslim edilecektir, ayrıca çekiliş sonuçları Dernek duyuru yöntemleri kullanılarak duyurulacaktır.

 

Maliye Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu

Haberler Kategorisindeki Diğer Başlıklar
Üye Haber
Milli EmlakGen Müd.de görev yapmakta olan Maliye Uzman Yard. Büşra Seyhan ACAR'ın annesi vefat etmiştir. Cenazesi bugün (9 Nisan) ikindi namazını müteakip Adana Buruk Köyü mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet, kalanlara sabır dileriz
Derneğimiz üyelerinden Sayın Engin BİTER ve Sayın Musa POLAT Bütçe ve Mali Kontrol Genel Müdürlüğüne, Sayın Pınar KIRAL Milli Emlak Genel Müdürküğüne Daire Başkanı olarak atanmışlardır. Üyelerimizi tebrik eder, yeni görevlerinde başarılar dileriz.
Derneğimiz üyelerinden Sayın Mahmut VAROL, Muhasebat Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı (V.) olarak atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.
Derneğimiz eski Başkanlarından Sayın Mücahit CİVRİZ, Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürü olarak atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.
Derneğimiz üyelerinden Sayın Ömer İYİGÜN, Muhasebat Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz
Derneğimiz üyelerinden Sayın Kazım GENÇ, Muhasebat Genel Müdürlüğüne Daire Başkanı olarak atanmıştır. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.
E-Bülten Üyeliği
Adınız
E-Postanız
E-Bülten belirli aralıklar ile bizden haber almanızı sağlar.
Maliye Uzmanları Derneği Atatürk Bulvarı 103/65 Kızılay, Çankaya - ANKARA iletisim@mud.org.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Web sitesi içerisindeki dökümanlar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz. © 2012
Facebook Twitter YouTube
Web Tasarım